Naprawa samochodów wszystkich marek Oryginalne części zamienne niższe koszty eksploatacyjne
ikona
kreska
kreska
kreska


logo Auto Crew


logo Bosch i Auto Crew

Kontakt:
41-800 Zabrze
ul. Pawliczka 25

tel. (032) 271 76 29
fax. (032) 271 27 51
Pn - Pt od 8.00 do 17.00

e-mail: bassc@interia.pl

mapa z adresem

ikona

Ogrzewanie postojowe – Webasto

Ogrzewanie postojowe działa niezależnie od silnika. Zależnie od zastosowanej technologii, może podnosić temperaturę płynu w układzie chłodzenia lub działać na zasadzie małej „farelki”. Ogrzewanie postojowe w znaczny sposób podnosi komfort podróży w okresie zimowym – wsiadamy do nagrzanego wnętrza i zapominamy o nieprzyjemnym skrobaniu szyb. Układ można włączać zdalnie lub zaprogramować, aby uruchamiał się o danej porze. Oferujemy m.in. ogrzewanie postojowe Webasto i Eberspeacher zasilane prądem z gniazdka lub pobierające paliwo z baku.

logo Webasto

Zakres naszych usług obejmuje:

  • Ogrzewania wodne i powietrzne firm WEBASTO, EBERSPEACHER
  • Montaż dogrzewaczy do pojazdów z silnikiem TDI. Powodują one podgrzanie silnika poprzez podniesienie temperatury płynu w układzie chłodzenia, co ułatwia uruchomienie i przedłuża żywot silnika.
  • Ogrzewanie firmy Truma zasilane gazem propan-butan, wykorzystywane do podniesienia temperatury w kabinach samochodów ciężarowych, wnętrzach samochodów osobowych i przyczepach campingowych.
  • Elektryczne ogrzewania postojowe firmy DEFA.
  • Programatory ogrzewania postojowego – zaczynając od prostych wyłączników potencjometrycznych, przez cyfrowe zegary sterujące uruchamiające ogrzewanie o zadanej porze, aż po zegary sterowane drogą radiową o zasięgu nawet 1 kilometra.
  • Zabudowy agregatów wraz z kanałami dystrybucji powietrza w pojazdach i przyczepach. Serwisujemy samochody, osobowe, ciężarowe oraz służby użytku publicznego.

Serwis Webasto – Śląsk

Oferujemy Państwu wydajne agregaty powietrzne ogrzewające wnętrze pojazdu – kabinę kierowcy, przestrzeń pasażerską i ładunkową. Urządzenia są łatwe i komfortowe w użytku, zapewniają osiągnięcie optymalnej temperatury zachowując przy tym cichą pracę i niski pobór prądu. Montujemy i serwisujemy urządzenia Webasto:

AIR TOP 2000S

AIR TOP 2000S

Model 2000S to jedno z najbardziej kompaktowych ogrzewań na rynku. Webasto opracowało nowoczesną technologię ceramiczną, dzięki której zoptymalizowano pracę urządzenia, osiągając tym samym najwyższą moc grzewczą w swojej klasie. Standardowe wyposażenie obejmuje termostat pomieszczeniowych. Air Top 2000S można podłączyć zgodnie z przepisami ADR.


AIR TOP 3500, AIR TOP 5000

AIR TOP 3500, AIR TOP 5000

Urządzenia z serii Air Top 3500 i 5000 znajdują zastosowanie w najcięższych warunkach. Umożliwiają skuteczne ogrzanie kabiny przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Istnieje możliwość załączenia stopnia Booster przy każdorazowym otwarciu drzwi. Urządzenie można zabudować na zewnątrz pojazdu.


HL 90

Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych i najmocniejszych agregatów grzewczych marki Webasto. Dzięki swej dużej mocy grzewczej, wynoszącej od 6.5 do 9kW, znajduje szerokie zastosowanie w dużych pojazdach użytkowych, bywa też montowany w łodziach i jachtach.

Webasto – Ogrzewanie wodne

Wodne ogrzewane postojowe cenione jest za wysoką efektywność i niezawodność. Wykorzystywane jest do ogrzewania wnętrza pojazdu oraz jego silnika. Do układu chłodzenia jednostki napędowej podłączane jest urządzenie, które działa na zasadzie centralnego ogrzewania. Płyn znajdujący się w układzie chłodniczym zostaje podgrzany przez agregat, co podnosi temperaturę bloku silnika i głowicy. Następnie za pośrednictwem nagrzewnicy podnosi temperaturę wewnątrz pojazdu.

THERMO TOP C, THERMO TOP E

Agregaty z serii Thermo Top C wykorzystywane są głównie w samochodach klasy średniej i wyższej, a Thermo Top E dedykowany jest samochodom kompaktowym. Zastosowanie nowoczesnej technologii ceramicznej, wysoka niezawodność, cicha praca i niskie zużycie paliwa sprawiają, że zakup tego urządzenia jest trafną inwestycją.

THERMO 90S

Wysoka, bezstopniowa wydajność (do 9,1 kW), wysoka niezawodność, małe gabaryty, małe zużycie energii elektrycznej oraz cicha praca to główne zalety tego urządzenia.

DBW 2010/2012

Masywne i niezawodne, sprawdzone przez wiele lat użytkowania. Wysoka moc grzewcza (11,6 kW) pozwala na zastosowanie tego agregatu w najbardziej ekstremalnych warunkach.


grafika promocyjna grafika promocyjna zdjęcie karetki

ikona ikona
BAS s.c. © 2010 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Business Sense
ikona
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona