Naprawa samochodów wszystkich marek Oryginalne części zamienne niższe koszty eksploatacyjne
ikona
kreska
kreska
kreska


logo Auto Crew


logo Bosch i Auto Crew

Kontakt:
41-800 Zabrze
ul. Pawliczka 25

tel. (32) 271 76 29
tel. (32) 271 27 51
Pn - Pt od 8.00 do 17.00

e-mail: bassc@interia.pl

mapa z adresem


E-mail Kontakt

passat

pojemniki
ikona

Szyby samochodowe – naprawa i montaż

Szyby samochodowe narażone są na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych. Ich stan uzależniony jest od regularnej konserwacji i sposobu eksploatacji samochodu. Rysy na szybie czołowej mogą powstać zarówno zimą, na skutek skrobania lodu, jak również latem, jeśli nie będziemy dbali m.in. o regularne wymiany piór wycieraczek. W okresie letnim szyby mogą ulec zarysowaniu jeśli użyjemy wycieraczek „na sucho”, czyli bez płynu do spryskiwaczy. Zalegający na szybie kurz może ją mocno porysować. Należy pamiętać o regularnym myciu auto szyb – pozwala to usunąć insekty. Zdrapywanie zaschniętych owadów może zakończyć się powstaniem paskudnej rysy, dlatego im częściej będziemy myć szyb, tym lepszy będzie ich stan. Nie wspominamy już o sytuacjach, na które nie mamy wpływu, jak na przykład odpryski spowodowane uderzeniem kamienia.

Pojawienie się odprysku na szybie czołowej nie zawsze oznacza konieczność jej wymiany. Drobne uszkodzenia można skutecznie naprawić! Specjalizujemy się w regeneracji szyb samochodowych. Ponadto prowadzimy montaż szyb wklejanych, montaż szyb na uszczelkę i wstawianie szyb awaryjnych z plexi. Uwaga! Jazda z pękniętą szybą może zakończyć się odebraniem dowodu rejestracyjnego i mandatem podczas kontroli drogowej!

wymiana - sprzedaż - montaż - naprawa regeneracja

auto szyby

auto szyby

samochód

 

 

Montaż i naprawa szyberdachów

Obsługujemy wszystkie rodzaje szyberdachów: mechaniczne, elektryczne, uchylne i odsuwane. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie szyberdachów samochodów wszystkich marek. Naprawiamy niesprawne i blokujące się mechanizmy unoszenia szyberdachu, prowadzimy regulację mechanizmów i konserwację prowadnic. Dużą popularnością cieszy się nasza usługa montażu szyberdachu. Dzięki należytej staranności i dbałości o detale, szyberdach zamontowany w naszym serwisie wygląda i działa tak, jak seryjny. Nie ma mowy o jakichkolwiek przeciekach czy problemach z uchylaniem!

Skrawek nieba w Twoim samochodzie

okno uchylne Hollandia 100
Hollandia 100 Okno uchylne.
Komfort jazdy z przeszklonym dachem za przystępną cenę.
Jest to wersja z 5 stopniowym uchyłem.
okno uchylno-przesuwne Hollandia 300
Hollandia 300 Okno uchylno-przesuwne.
Ciesz się wspaniałym widokami z samochodu, nawet jeżeli jego dach jest mocno zakrzywiony.
Wersja elektryczna dedykowana do wybranych modeli samochodów.

 

kreska duża ikona
BAS s.c. © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Business Sense
ikona
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona