Naprawa samochodów wszystkich marek Oryginalne części zamienne niższe koszty eksploatacyjne
ikona
kreska
kreska
kreska


logo Auto Crew


logo Bosch i Auto Crew

Kontakt:
41-800 Zabrze
ul. Pawliczka 25

tel. (32) 271 76 29
tel. (32) 271 27 51
Pn - Pt od 8.00 do 17.00

e-mail: bassc@interia.pl

mapa z adresem

ikona

AUTOGAZ Zabrze:

Od wielu lat montujemy instalacje LPG do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Posiadamy certyfikaty i autoryzacje czołowych producentów instalacji gazowych. Odpowiednie zaplecze techniczne i doświadczenie naszych pracowników sprawia, iż naszym Klientom możemy zaoferować profesjonalną usługę montażu gazu oraz odpowiedniej jego regulacji. Wszystkim Klientom zapewniamy dobór komponentów odpowiednich do mocy i pojemności silnika.

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji gazowych do pojazdów wszystkich producentów. Sposób zasilania samochodu nie ma znaczenia, instalacje LPG montujemy do samochodów wyposażonych w gaźnik, monowtrysk, wtrysk wielopunktowy lub bezpośredni. Z powodzeniem obsługujemy samochody z silnikami rzędowymi i w układzie V, również amerykańskimi, oraz pojazdy wyposażone w plastikowy kolektor. Przed założeniem instalacji gazowej zalecamy diagnostykę komputerową oraz sprawdzenie stanu silnika, szczególnie starszego.

NOWOŚĆ:

Instalacje LPG do bezpośredniego wtrysku benzyny.

ulotka   ulotka

autogaz

logo brc gas service

logo seqlogo lovatologo lanzirenzologo brc


informacja o instalacji brc Lovato SMART, to innowacyjny w świecie LPG, wielopunktowy system wtrysku sekwencyjnego. Obecnie, dzięki wprowadzeniu zmian, system ten ma nową linię pod względem konstrukcji, funkcjonalności, wydajności i oszczędności. Rozmiar ECU został zoptymalizowany w celu uzyskania łatwiejszej instalacji i optymalizacji kosztów.

Centrala ECU jest obecnie w stanie opracować w bardziej zaawansowany sposób sygnały systemu benzynowego, powodując iż sygnał MAP jest już niepotrzebny.
Została wprowadzona nowa listwa wtryskowa w formie, która pozwala na jej zastosowanie w wersji z 4 wtryskami jak i również w wersji 2+2 dla silników Boxer oraz innych specyficznych silników. Ponadto, na listwie zabudowany jest czujnik temperatury i ciśnienia gazu. Wszystkie elementy i wszystkie nowości były badane i testowane przez centrum Badania i Rozwoju Lovato: gwarancja doskonałości potwierdzona przez kierowców samochodów na całym świecie. OTO CO JEST W śRODKU SYSTEMU SMART: prostota innowacji Lovato.

kreska duża ikona
BAS s.c. © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Business Sense
ikona
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona