Naprawa samochodów wszystkich marek Oryginalne części zamienne niższe koszty eksploatacyjne
ikona
kreska
kreska
kreska


logo Auto Crew


logo Bosch i Auto Crew

Kontakt:
41-800 Zabrze
ul. Pawliczka 25

tel. (32) 271 76 29
tel. (32) 271 27 51
Pn - Pt od 8.00 do 17.00

e-mail: bassc@interia.pl

mapa z adresem


E-mail Kontakt

passat

pojemniki
ikona

Przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb głównie kojarzone jest z walorami estetycznymi, jednak istnieje szereg innych powodów, dla których warto pokryć szyby folią. Dlaczego warto przyciemniać szyby?

Bezpieczeństwo

Folia znacznie redukuje odbicia słoneczne, więc jej działanie możemy porównać do okularów przeciwsłonecznych. Kierowca nie jest narażony na chwilowe oślepienie refleksami świetlnymi. Skuteczna redukcja odbicia promieni słonecznych wpływa na zmniejszenie zmęczenia oczu. Przyciemnianie szyb jest bardzo popularne w krajach, w których występują wysokie temperatury.

Komfort

Wysokiej jakości folia zmniejsza nawet o 70% nagrzewanie się wnętrza pojazdu, co poprawia skuteczność działania klimatyzacji samochodowej. Foliowanie szyb powinny rozważyć osoby podróżujące z małymi dziećmi lub zwierzętami. W upalne dni jazda samochodem z przyciemnionymi szybami znacznie poprawia komfort jazdy.

Ochrona

Folia pochłania do 95% szkodliwych promienie UV. Dzięki tym właściwościom, folia chroni wnętrze pojazdu przed wyblaknięciem i pękaniem tapicerki. Przez przyciemnione szyby nie widać też, co znajduje się wewnątrz samochodu. Pozwala to ochronić przewożone przedmioty przed wzrokiem ciekawskich przechodniów. Szyba pokryta folią jest bardziej wytrzymała, co może okazać się bardzo ważne, jeśli ktoś spróbuje włamać się do samochodu lub gdy dojdzie do kolizji.

Profesjonalnie przyciemniamy szyby folią z atestem. Posiadamy certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki

samochody z przciemnionymi szybami

samochody z przciemnionymi szybami przed autoryzowanym serwisem samochodowym

autoryzowany serwis samochodowy

 

kreska duża ikona
BAS s.c. © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Business Sense
ikona
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona